29-05 | | | | ge | € 150 | sparta batavus accu 26v 11ah 286wh e-bike elektrische fiets |
29-05 | | | | ge | € 140 | sparta batavus e400 accu 11ah 396wh e-bike elektrische fiets |
29-05 | | | | ov | € 1.300 | e bike prachtige batavus elektrische fiets met middenmotor |
29-05 | | | | ze | € 7.500 | partij 65x elektrische fietsen e-bikes gazelle bosch batavus |
29-05 | | | | ut | € 7 | diverse e-bike onderdelen sparta koga batavus. displayhouder |
29-05 | | | | ov | € 400 | goede e-bikes v.a. €399,- |
29-05 | | | | nh | € 500 | op op elektrische a-merk fietsen vanaf €499 met garantie |
29-05 | | | | zh | € 650 | batavus e-bike ion legato 49cm 500w |
29-05 | | | | ge | € 110 | batavus star 20” |
29-05 | | | | li | € 1.100 | mooie batavus milano e-go e-bike |
29-05 | | | | zh | € 800 | batavus razer e-bike 57cm |
29-05 | | | | dr | € 300 | batavus jakima sportieve damesfiets. 54cm frame. alivio |
29-05 | | | | nb | € 250 | batavus genova e-go 7 e-bike |
28-05 | | | | dr | € 400 | batavus personal bike |
28-05 | | | | ut | € 750 | batavus stream e bike middenmotor 61 cm |
28-05 | | | | nb | € 75 | batavus personal bike |
28-05 | | | | dr | € 430 | personal bike plus batavus |
27-05 | | | | nh | | batavus herenfiets 57cm |
27-05 | | | | nb | € 75 | batavus personal bike |
27-05 | | | | fr | € 1.500 | e bike merk batavus wayz |
24-05 | | | | fr | € 120 | batavus |
20-05 | | | | zh | € 180 | batavus delivery bike / personal bike |
19-05 | | | | ut | | batavus delivery bike / personal bike |
16-05 | | | | li | | e bike batavus |
13-05 | | | | nh | | batavus ladies bike |
| | | | | € 800 | e bike prachtige batavus socorro elektrische fiets |
26-05 | | | | ov | € 1.500 | e bike stella vicenza elektrische fiets met middenmotor |
26-05 | | | | ov | € 2.500 | e bike ktm tour 510 elektrische fiets met bosch cx 85nm |
26-05 | | | | ov | € 3.000 | e bike gazelle ultimate c8+ elektrische fiets 500wh + riem |
26-05 | | | | ov | € 2.000 | e bike pegasus solero evo elektrische fiets met 625wh accu |
26-05 | | | | ov | € 2.200 | demo-model gazelle miss grace elektrische fiets middenmotor |
26-05 | | | | ov | € 2.200 | demo gazelle heavy duty electrische fiets met 500wh accu |
26-05 | | | | ov | € 2.000 | e bike specialized vado elektrische fiets met middenmotor |
26-05 | | | | ov | € 2.200 | e bike giant dailytour e+ 2 electrische fiets + 500wh accu |
26-05 | | | | ov | € 2.500 | e bike victoria 11.9 elektrische fiets bosch performance cx |
26-05 | | | | ov | € 1.300 | e bike ghost andasol elektrische fiets met middenmotor |
26-05 | | | | ov | € 2.500 | demo pegasus premio 5f elektrische fiets met middenmotor |
26-05 | | | | ov | € 2.500 | e bike scott sub electrische fiets met bosch middenmotor |
25-05 | | | | ov | € 2.200 | e bike gazelle arroyo c7+ elite elektrische fiets met 500wh |
25-05 | | | | ov | € 1.800 | e bike gazelle ami c8 elektrische fiets met lage instap |
25-05 | | | | ov | € 800 | e bike multicycle synergy full carbon elektrische fiets |
25-05 | | | | ov | € 1.300 | e bike prachtige batavus elektrische fiets met middenmotor |
25-05 | | | | ov | € 2.000 | e bike cannondale mavaro (500wh) elektrische fiets + 500wh |
25-05 | | | | ov | € 1.800 | e bike trek tm4+ elektrische fiets met bosch middenmotor |
25-05 | | | | ov | € 1.800 | e bike koga e-inspire elektrische fiets met 500wh accu |
25-05 | | | | ov | € 2.500 | e bike ktm cento (500wh) met bosch performance cx met 85nm |
25-05 | | | | ov | € 2.500 | e bike victoria 11.9 met bosch performance cx 85nm en riem |
25-05 | | | | ov | € 1.800 | e bike nette cube touring hybrid one elektrische herenfiets |
25-05 | | | | ov | € 2.200 | demo batavus finez e-go elektrische fiets in nieuwstaat |
25-05 | | | | ov | € 1.500 | e bike cannondale mavaro (500wh) elektrische fiets |
23-05 | | | | ov | € 1.800 | e bike diamant elektrische fiets met bosch performance cx |
21-05 | | | | ov | € 1.500 | set cannondale mavaro elektrische fietsen bosch performance |
21-05 | | | | ov | € 2.500 | e bike gazelle grenoble c7+ elektriche fiets middenmotor |
20-05 | | | | ov | € 2.200 | e bike batavus finez exclusive met bosch middenmotor + riem |
20-05 | | | | ov | € 2.500 | e bike gazelle ultimate c8+ (500wh) met bosch middenmotor |
20-05 | | | | nb | € 180 | fazua 50 - software tuning - ook op locatie en op afstand |
19-05 | | | | zh | € 100 | omafiets 28",veiligheid ringslot, led voor en achter verlichting |
19-05 | | | | ov | € 2.000 | e bike gazelle miss grace elektrische fiets met bosch plus |
19-05 | | | | ov | € 2.500 | e bike cannondale tesoro met bosch performance middenmotor |
19-05 | | | | ov | € 1.500 | e bike giant prime e+2 electrische fiets met 500wh accu |
19-05 | | | | ov | € 1.500 | e bike sparta m7b elektrische fiets bosch middenmotor 61cm |
19-05 | | | | nb | € 150 | shimano software tuning - opvoeren - ook op locatie en op afstand |
18-05 | | | | ov | € 2.200 | e bike ktm macina tour 510 bosch performance middenmotor |
18-05 | | | | ov | € 1.500 | e bike cannondale mavaro bosch performance middenmotor |
16-05 | | | | ov | € 2.000 | e bike gazelle miss grace elektrische fiets met 500wh accu |
16-05 | | | | ov | € 800 | e bike prachtige batavus socorro elektrische fiets |
16-05 | | | | ov | € 1.800 | set trek tm4+ elektrische fietsen met bosch plus middenmotor |
14-05 | | | | nb | € 150 | shimano ep8 software tuning - ook op locatie en op afstand |
14-05 | | | | nb | € 150 | shimano ebike tuning (opvoeren) met software - 149 euro |
14-05 | | | | nb | € 150 | shimano software tuning - e5000, e6000, e6100, e7000, e8000, ep8, ep6, ep801 |
14-05 | | | | nb | € 150 | shimano ebike software tuning (opvoeren) - ook op locatie en op afstand |
02-05 | | | | gr | € 1.100 | nette batavus isola gereviseerde bosch middenmotor e-bike 9v |
01-05 | | | | dr | | elektrische fiets batavus mont 65cm 600 watt accu € 599,- |
19-04 | | | | nb | € 180 | nieuw - shimano software tuning - ep801 en ep6 |
09-05 | | | | fr | € 4.500 | batavus fier 2 enviolo bosch cx 85nm 500wh nieuw (5 ) |
29-04 | | | | fr | € 4.500 | winora f.u.b. 2w enviolo bosch cx 85nm 500wh nieuw (5 ) |
05-04 | | | | fr | € 800 | batavus lucca e-go |
28-03 | | | | dr | € 550 | elektrische fiets batavus genova ego gratis bezorgd €550,- |
18-03 | | | | dr | | electrische fiets batavus +/- 70kmmiddenmotor 35km € 599,- |
15-03 | | | | dr | | electrische fiets batavus easy nette e bike accu 50km € 550 |
22-02 | | | | gr | € 2.000 | nieuwe batavus dinsdag e-go sport 53cm (stratos e-go) e-bike |
22-02 | | | | gr | € 2.000 | nieuwe batavus dinsdag e-go sport 57cm (stratos e-go) e-bike |
09-02 | | | | dr | | elektrische fiets batavus mont 500 watt accu € 550 |
05-02 | | | | gr | € 1.400 | nieuwe sparta c-ready fit unisex e-bike (batavus fonk e-go) |