14-05 | ut | € 900 | leslie 760 voor hammond 9-pin gerestaureerd met garantie | |||
11-05 | zh | hohner pianet t | ||||
08-05 | zh | € 700 | hohner pianet t | |||
27-04 | ge | hohner pianet t | ||||
25-04 | ut | € 6.500 | hammond a100 (c3 b3) orgel met leslie 147 incl restauratie | |||
07-04 | zh | hohner cembalet n | ||||
20-03 | ge | hohner pianet n | ||||
18-03 | nh | € 1.500 | hohner pianet t | |||
03-02 | gr | retro reclame 1982 hohner pianet m orgel jaren 80 |