02-05 | zh | € 45.000 | compleet gerestaureerde isloep rapida 750 “black basterd” | |||
02-05 | ov | € 30.000 | antaris 630 sloep | |||
27-04 | fr | € 60.000 | prachtige isloep 915 | |||
26-04 | nh | € 34.000 | isloep 735 | |||
26-04 | ut | € 16.000 | onj sloep | |||
23-04 | fr | € 23.000 | makma sloep | |||
23-04 | nb | € 24.000 | maril 625 sloep | |||
22-04 | ge | € 26.000 | maril sloep 625 | |||
18-04 | nh | € 34.000 | pieterman 750 b.j 2021 koellade boegschroef | |||
17-04 | nh | € 73.000 | isloep rapida 777 - 80pk | |||
16-04 | zh | € 25.000 | makma sloep | |||
12-04 | nh | € 18.000 | sloep seafury 590 | |||
11-04 | nh | € 56.000 | isloep rapida 750 - dark grey edition 2021 | |||
11-04 | nh | maril 570 625 725 730 van wijk 550 621 830 isloep 585 750v | ||||
11-04 | nh | € 50.000 | i-sloep rapida 750 | |||
07-04 | fl | € 63.000 | isloep rapida 777 | |||
19-01 | zh | spanband met trekratel 50 mm, 5 ton, 3 & 6 meter, z.g.a.n | ||||
25-04 | zh | boot of sloep laten schilderen | ||||
25-04 | zh | sloep laten schilderen | ||||
19-06 | nb | € 8.000 | amigo 470 q | |||
23-01 | zh | uw boot of sloep laten schilderen | ||||
25-04 | zh | sloep laten schilderen en inbouw boegschroeven |