19-05 | | | | nh | € 2.000 | bloemenveiling |
19-05 | | | | ut | | schilderij olieverf in houten zwarte lijst |
19-05 | | | | nh | € 75 | oud schilderij, omstreeks 1800-1850, olieverf op hout |
19-05 | | | | ov | | ad blok van der velden | rozenboompjes aan de haven |
19-05 | | | | zh | | alessandro abate (1867-1953) - moskee - 1928 |
19-05 | | | | nh | | arie zuider - zomerlandschap met zeilboten |
19-05 | | | | ge | | wouter janssen (1946 ) |
19-05 | | | | ov | | olieverf otto b. de kat |
19-05 | | | | ge | | 17e eeuws meesterwerk schilderij |
19-05 | | | | fr | | uniek schilderij van johannes j. paling (1844-1892) |
19-05 | | | | ut | | ww2 portret ah |
19-05 | | | | nb | € 350 | prachtig stilleven |
19-05 | | | | ut | € 25.000 | abel pann – im salon – paris 1910 |
19-05 | | | | ut | € 1.500 | olieverfschilderij roel frankot 1911-1986 |
19-05 | | | | ge | | h j wijngaard, 1922-2012 |
19-05 | | | | ge | € 200 | schilderijen met lijst van elske scheen-van santen |
19-05 | | | | nh | € 160 | schilderij koeien 70 x 140 |
19-05 | | | | ov | | adri pieck | hooioogst |
19-05 | | | | zh | | olieverfschilderij van m j manschot |
19-05 | | | | ge | € 140 | echt oud groot bloemenschilderij |
19-05 | | | | fr | | stilleven jan van der kooi/olieverf op board |
19-05 | | | | ov | | anton heyboer expositie: 'de krenten uit de pap ' heyboer |
19-05 | | | | ge | | oud 17e eeuws olieverfschilderij op paneel |
19-05 | | | | nh | € 750 | gustave franciscus de smet '' dorpsgezicht "" olieverf op doek 17,5 x 26cm |
19-05 | | | | nh | | isaac israels paardrijden langs de kust olieverf 40 x 50 cm |
19-05 | | | | ge | € 140 | schilderij,boszicht, |
19-05 | | | | | € 2.000 | schilderij 'schilder in landschap' |
19-05 | | | | li | € 45 | mooi olieverf op doek van een, (boomer),hond |
18-05 | | | | li | | olieverf schilderij krab nieuw |
18-05 | | | | li | | olieverf schilderij berglandschap nieuw |
18-05 | | | | li | | olieverf schilderij bergen nieuw |
18-05 | | | | nh | | gustave franciscus de smet '' boerenscene " olieverf op karton |
17-05 | | | | | € 170 | sensueel homo erotisch olieverf schilderij 'with the little help of a friend' (steven dag) |
17-05 | | | | | € 170 | sensueel homo erotisch olieverf schilderij 'friends' (steven dag) |
17-05 | | | | | € 160 | sensueel homo erotisch olieverf schilderij 'the observer' (steven dag) |
17-05 | | | | li | € 45 | mooi, olieverf, doek berglandschap, niet gesigneerd |
17-05 | | | | nh | € 350 | gustave franciscus de smet '' boer met paard |
17-05 | | | | nh | € 450 | henri-victor wolvens '' strandgezicht '' olieverf op karton |
16-05 | | | | ze | | stilleven met fruit en karaf |
15-05 | | | | | € 950 | winterlandschap |
15-05 | | | | li | € 30 | olieverf/doek van een sigeuner jongen/ meisje/ française |
15-05 | | | | li | € 35 | mooi olieverf schilderij gesigneerd s word/ward |
15-05 | | | | li | € 45 | olieverf op houtpaneel schilderij schaapskudde |
15-05 | | | | li | € 170 | mooi, oud olieverf schilderij/ doek, gesigneerd |
15-05 | | | | li | | mooi olieverf schilderij, berglandschap, gesigneerd |
15-05 | | | | li | | mooi, gaaf olieverf schilderij, hollands landschap |
13-05 | | | | nh | € 33 | winterlandschap olieverf op linnen. frans pruimboom 1968 |
12-05 | | | | | € 280 | schilderijen eigen werk |
11-05 | | | | zh | € 450 | schilderij - modern schilderij van stephen kaye - "silver forest" |
11-05 | | | | | € 150 | blikvanger voor optiek of oogarts |
11-05 | | | | li | € 50 | mooi olieverf portret aziatisch meisje |
11-05 | | | | li | € 130 | mooi olieverf portret, signatuur h. dusveld |
11-05 | | | | li | € 180 | mooi olieverf schilderij gien vd velde |
11-05 | | | | nh | | azie/indonesie/pasar sfeer opgesnoven.. |
10-05 | | | | li | € 75 | mooi olieverf schilderij, gesigneerd potter |
07-05 | | | | | | schilderij van oude adorperweg groningen |
07-05 | | | | nb | € 40 | prachtig olieverf schilderij van n.j. holst afm 66 h x 76b. in zeer goede staat. |
07-05 | | | | | € 75 | olieverf schilderijen |
05-05 | | | | li | € 45 | bloemen stilleven signatuur a kolh |
05-05 | | | | li | € 45 | mooi olieverf schilderij hollands landschap |
05-05 | | | | li | € 45 | mooie schilderij, gesigneerd max |
04-05 | | | | nh | | c . j . maks "" kat "" 30 x 28 cm olieverf op paneel |
03-05 | | | | ze | € 400 | rico 60cm br x 60cm hoog |
02-05 | | | | nb | € 180 | h. knauf olieverf boshut in prachtige lijst 32x38 |
02-05 | | | | nb | € 150 | olieverf dennenbomen bosgezicht in mooie lijst 30x36 |
02-05 | | | | nb | € 280 | fred kocks olieverf schaapherder schapen hond 47x53 cm |
02-05 | | | | nb | € 250 | ton pape olieverf 1975 portret meisje met lang blond haar |
02-05 | | | | li | € 30 | mooi olieverf stilleven, gesigneerd karremans |
02-05 | | | | li | € 30 | mooi, gaaf olieverf landschap, gesigneerd vd pol |
02-05 | | | | li | € 20 | vrolijk gesigneerd aziatisch olieverf schilderijtje |
02-05 | | | | li | | twee japanse olieverf schilderijen, gesigneerd |
01-05 | | | | | € 85 | landschap |
01-05 | | | | | € 6 | onbekend kunstenaar olieverf naakte meisjes aan haard |
18-05 | | | | zh | € 11 | naaktmodellen schilderen |
07-07 | | | | ov | | prachtig groot olieverf doek met 3 d motor in mooie |
07-07 | | | | ov | | prachtig groot olieverf doek met 3 d trein in mooie |
07-07 | | | | ov | | prachtig groot olieverf doek van een zeilschip in mooie |
30-06 | | | | ov | € 35 | vaticaan 2 euro 2020 raffaello - rafaël |
30-06 | | | | ov | € 35 | vaticaan 2 euro 2020 raffaello - rafaël unc |
30-06 | | | | ov | € 230 | san marino 2 euro 2020 raffaello (raffaël) gekleurd |
30-06 | | | | ov | € 140 | san marino 2 euro 2020 raffaello (raffaël) |
30-06 | | | | ov | € 140 | san marino 2 euro 2020 raffaello (rafaël) unc |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij vrouw met hoed van ter halle |
15-06 | | | | ut | | 3d olieverf schilderij zeilboot van ter halle |
15-06 | | | | ut | | 3d olieverf schilderij olifant van ter halle |
15-06 | | | | ut | | 3d olieverf schilderij paard van ter halle |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij herfst p0023 |
15-06 | | | | ut | | 3d olieverf schilderij molens van ter halle |
15-06 | | | | ut | | 3d olieverf schilderij new york van ter halle |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij love van ter halle |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij vlinder p2882 |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij vlinder p2881 |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij vormen 9290-2 |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij planten p6627-2 |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij bloem f6377 |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij planten p6627-1 |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij bulldog y5821c |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij mensen w9106 |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij witte-rode bloemen f2830 |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij rode-witte bloemen f2838 |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij witte bloem c121 |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij zeilboot p1682 |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij paard w9107 |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij rode bloemen y5838 |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij eiffeltoren van ter halle |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij vrouw met rood tinten van ter halle |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij hippe dame van ter halle |
15-06 | | | | ut | | olieverfschilderij afrikaanse vrouw | 541 |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij vrouw met witte bloemen van ter halle |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij flamingo van ter halle |
15-06 | | | | ut | | olieverf schilderij zebra van ter halle |
28-02 | | | | nb | | natalia grinchenko (xx) - flying on a cloud city of cats |
28-02 | | | | nb | | boguslaw potera (xx-xxi) - walking with the rain |
28-02 | | | | nb | | barbara chrzaszczkiewicz - rainy seascape (xxl) |
28-02 | | | | nb | | anatoliy melaniy (1962) - venetian song |
28-02 | | | | nb | | ricardo isas aguirre (1998) - rostro |
27-02 | | | | nb | | tolomelli cesare - animali notturni 2 |
27-02 | | | | nb | | a. agus - western still life with apples |
27-02 | | | | nb | | roberto sguanci (1948) - il teatro dei burattini |
26-02 | | | | nb | | jan marti - big apple |
25-02 | | | | nb | | pascale ticheler - compositie in grijs-tinten |
25-02 | | | | nb | | olga nowak (xx) - mom with her son on a walk |